Apmokėjimas ir pristatymas

Džiaugiamės, kad naudojame vieną didžiausių Baltijos šalių bankų atsiskaitymo sprendimų Klix – dar saugesnį ir patogesnį mūsų klientams! Tai Citadele sukurtas mokėjimų būdas, kuriuo užtikrinamas Jūsų duomenų ir pinigų saugumas. Klix siūlo galimybę mokėti kortele arba tiesiogiai iš banko sąskaitos. Tai saugesnė funkcija, neperduodanti mokėtojo duomenų prekybininkui.

Prekių pristatymo įkainiai:

  • Prekes pristatome visoje Lietuvoje!
  • Prekių pristatymas į pasirinktą „LP Express“, „DPD“  arba „Omniva“ paštomatą yra nemokamas perkant už 35 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į „LP Express“ ar „Omniva“ paštomatą už mažiau nei 35 Eur, pristatymas kainuos 2 Eur.
  • Prekių pristatymas į namus su „LP Express“, „DPD“  arba „Omniva“ yra nemokamas, perkant už 35 Eur ir daugiau. Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą. Užsisakius prekių į namus už mažiau nei 35 Eur, pristatymas kainuos 2,60 Eur.
  • Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekių pristatymo kaina – 17,37 Eur.

 

Prekių pristatymo terminai:

Visuomet stengiamės prekes Jums pristatyti kaip įmanoma greičiau.

  • Į namus ir pasirinkitą paštomatą su „LP Express“, „DPD“  ir „Omniva“ prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Į namus galima užsisakyti visas asortimente pateikiamas prekes.

Taip pat, esant klausimams dėl prekių pristatymo, visuomet galite susisiekti su mumis el. paštu info@pinkpharma.lt ar telefonu +370 647 38271.